Kai vaikui yra diagnozuojamas vėžys, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, seneliams, šeimos nariams ir draugams. Prioritetai keičiasi, kasdieninės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo labai teigiama ir pilna vilties, tampa nepageidaujama ir bauginanti.

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ  yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams,  kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba mes padedame patirti magiškų akimirkų sergantiems vaikams.

Mūsų misija – stengtis patobulinti gyvenimą vaikams, turintiems gyvybiškai pavojingų sveikatos sutrikimų, ir praturtinti jų patirtį viltimi, stiprybe  ir džiaugsmu.

Mes turime vieną paprastą tikslą –  palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Mes norime jiems  padėti išgyventi diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir  pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.

[fblike]