Naujienos

Šis savaitgalis vaikinui vardu Mykolas tapo ypatingas, nes būtent praėjusį šeštadienį išsipildė Mykolo svajonė turėti riedį 🙂

Visai neseniai Mykolui buvo diagnozuotas žarnyno vėžys, kuris vaikiną ilgam pririšo prie ligoninės sienų. Vos prieš kelis mėnesius Mykolui buvo baigti chemoterapijos kursai, tad šiuo metu jis yra akylai stebimas sveikatos specialistų. Vaikas labai mėgsta muziką, žaidžia tenisą ir lošia šachmatais. Jau metus laiko Mykolas svajojo turėti riedį, kuriuo galėtų važinėtis Vilkaviškio gatvėmis 🙂

Už šio slapto noro išpildymą esame labai dėkingi Vytauto Bikino tėveliams Genutei ir Rimantui Bikinams. Tai buvo tikras Kalėdų stebuklas ne tik Mykolui, bet ir jo tėveliams bei sesėms! Ačiū Jūsų šeimai už ne vienam vaikučiui suteiktas gražiausias emocijas, už nuoširdumą ir stebuklus, kuriuos kuriate jiems!

Taip pat norime padėkoti Vaikų žaidimų šalis "Alisa", kurie priėmė mus į savo stebuklų šalį 🙂

Jaukių ir gražių artėjančių švenčių linkime visai Mykolo ir Bikinų šeimai - būkite sveiki ir labai laimingi!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas siunčia Jums labai linksmus ir šventiškus linkėjimus bei kviečia visus prisijungti prie akcijos "Linksmasis mandarinas"! 🙂

Iki gruodžio 22 d. visuose ilunch restoranuose už simbolinę auką vaikams (0,30 eur) galite nusipirkti kvapnų ir labai skanų AUGMA mandariną! 🙂

Kviečiame visus prisijunti prie šios iniciatyvos ir taip prisidėti prie pagalbos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

RK paramos grupė kviečia visus prisijungti prie mūsų "Aplenkime vėžį" komandos ir gruodžio 17 d. kartu bėgti Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas 2017! 🙂

Šio renginio metu surinktos aukos atiteks dviems mūsų globojamiems vaikučiams - Adelei reikalingos liemenės-vaikštynės aprūpinimui ir Pauliaus svajonės išpildymui!

Dalinamės trumpu filmuku apie mažają Adelytę, kuriame išgirsite kineziterapeutės Deimantės Stankevičienės pasakojimą apie tai, kodėl mergaitei yra reikalinga liemenė-vaikštynė.

Visi norintys bėgti su mūsų komanda ir taip prisidėti prie pagalbos ligoniukams, prašome rašyti mums el.paštu info@kaukenoparama.lt (registracija per mūsų fondą yra vykdoma iki gruodžio 14 d.)

Prie šios iniciatyvos taip pat galite prisidėti registruodamiesi į bėgimą svetainėje www.kaledinisbegimas.lt / ir prie mūsų fondo langelio įrašydami norimą paaukoti sumą.

Sukurkime stebuklą sunkiai sergantiems vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Nuostabioji Bėgikė Eglė Balčiūnaitė taip pat kviečia visus prisijungti prie mūsų "Aplenkime vėžį" komandos ir gruodžio 17 d. kartu bėgti Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas 2017! 🙂

Šio renginio metu surinktos aukos atiteks dviems mūsų globojamiems vaikučiams - Adelėi reikalingos liemenės-vaikštynės aprūpinimui ir Pauliaus svajonės išpildymui!

Visi norintys bėgti su mūsų komanda ir taip prisdidėti prie pagalbos ligoniukams, prašome rašyti mums el.paštu info@kaukenoparama.lt

Prie šios iniciatyvos taip pat galite prisidėti registruodamiesi į bėgimą svetainėje www.kaledinisbegimas.lt / ir prie mūsų fondo langelio įrašydami norimą paaukoti sumą.

Sukurkime stebuklą sunkiai sergantiems vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

RK paramos grupės draugai Krepšinio Galia / Basketball Power visai neseniai grįžo iš kilnios misijos Zimbabvėje. Lietuvių kilmės amerikietis Peteris Kazickas kartą dalyvavo jau 22 metus skaičiuojančioje The Official Hoops 4 Hope page programoje, kurios metodikas pradėjo taikyti ir “Krepšinio galios” programai. Būtent šio žmogaus kvietimu, krepšinio treneriai Arminas Vareika, Artūras Seržantas ir Lukas Danilevičius išvyko į Zimbabvę kur susitiko su ten gyvenančiais vaikais. Didelį dėmesį savanoriai skyrė vaikų užimtumui - vykdė įvairias edukacines programas ir sporto užsiėmimus!

Džiaugiamės, kad Lietuvoje turime žmonių, kurie nelieka abėjingi viso pasaulio vaikams! Būtent vaikai yra mūsų ateitis, tad saugokime juos ir padėkime jiems augti ir tobulėti, dalinkimės žiniomis ir suteikime jiems reikalingą pagalbą!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Mūsų jau dagiau nei 10 000!

Esame be galo laimingi, kad mūsų veikla suburia vis daugiau kilnių žmonių!

Norime kiekvienam iš Jūsų ištarti didelį AČIŪ!
AČIŪ, kad esate su mumis, AČIŪ, kad padedate mūsų mažiesiems ligoniukams, AČIŪ, kad neliekate abėjingi!

Kartu mes galime daug daugiau!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas kviečia visus prisijungti prie mūsų "Aplenkime vėžį" komandos ir gruodžio 17 d. kartu bėgti "Eurovaistinės Kalėdiniame bėgime"!

Šio renginio metu surinktos aukos atiteks dviems mūsų globojamiems vaikučiams - Adelėi reikalingos liemenės-vaikštynės aprūpinimui ir Pauliaus svajonės išpildymui!

Visi norintys bėgti su mūsų komanda, prašome rašyti mums el.paštu info@kaukenoparama.lt

Prie šios iniciatyvos taip pat galite prisidėti registruodamiesi į bėgimą svetainėje www.kaledinisbegimas.lt/ ir prie mūsų fondo langelio įrašydami norimą paaukoti sumą.

Sukurkime stebuklą sunkiai sergantiems vaikams! Kartu mes galime daugiau!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Juokas, plojimai ir džiaugsmo ašaros - tokiomis emocijomis palydėjome vakar dieną! 🙂

Didžiausias AČIŪ nuostabiai Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ komandai už dovanas mielajam Deimantui, už be galo jautrų ir šiltą įteikimą ir tiesiog už stebuklą, kurį sukūrėte!

Kviečiame žvilgtelti į tai, kas vakar vyko netradicinėje "Hoptrans-Sirenos" treniruotėje 🙂

Video by Vytautas Mikaitis
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Dabar yra stebuklų metas - tuo vakar įsitikino ir mažasis Deimantas 🙂

Šis mažylis gyveno vaikų namuose kiekvieną dieną svajodamas apie mamą ir tėtį. Berniukui labai pasisekė, nes šiuo metu jis gyvena gražioje šeimoje, kurioje jam nestinga šilumos ir meilės.

Tačiau, didelę laiko dalį Deimantui tenka praleisti ligoninėje, kur daktarai stengiasi išpančioti mažajį iš begalybės sveikatos problemų. Vaikučiui yra diagnozuotas fetalinis alkoholio sindromas, atopinis dermatitas, cista, berniukui yra suaugę du šonkauliai, dažnai berniukui trombocitai nukrenta iki nulio, būna statomos lašelinės. Vaikas turi ir daug kitų gretutinių sveikatos sutrikimų. Šiuo metu jo laukia dar viena labai rimta operacija.

Nepaisant alinančių ligų, vaikas yra be galo žaismingas ir meilus, mėgsta bendrauti su žmonėmis, išlieka dėmesingas kiekvienai detalei 🙂

Užaugęs Deimantas svajoja apie krepšininko karjerą, daug laiko vaikas svarstė ir apie policininko profesiją, kuomet galėtų saugoti žmones važinėdamas ant keturračio! Pasiekti šiems Deimanto tikslams, reikia ne tik didelio noro, bet ir tam tikrų priemonių, tad moterų krepšinio komanda Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ nusprendė Deimanto svajones paversti realybe! 🙂 Vakar merginų treniruotėje skambėjo juokas ir džiaugsmas, Kalėdinė dovana Deimantui sukūrė stebuklingą emociją kiekvienam iš mūsų!

Norime labai nuoširdžiai padėkoti visai "Hoptrans-Sirenos" komandai už tai, ką vakar sukūrėte šiam mielam berniukui!
AČIŪ Jums!!!

Na, o Deimantui ir visai jį globojamai šeimai linkime kuo didžiausios stiprybės ir sveikatos! Nepaleiskite vilties pasveikti ir viskas bus gerai!

Nuotraukos: Vytautas Mikaitis
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Ar savo rankoje jau laikei "Linksmąjį mandariną"? Jei dar ne - Rimanto Kaukėno paramos grupė turi Tau DOVANĄ 🍊🎁🍊

Iki gruodžio 22 d. visuose "iLunch" restoranuose pirk "Linksmąjį mandariną" ➡️ kartu su juo ir AČIŪ skrajute pasidaryk ASMENUKĘ ➡️ siųsk ją ilunch atstovams.

Savaitės pabaigoje mūsų draugai "iLunch" išrinks nugalėtoją, kuris(-i) pasipuoš mūsų fondo MARŠKINĖLIAIS su paties įkūrėjo parašu.

"Linksmieji mandarinai" laukia Tavęs!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Šiandien Kauno klinikose vyko darbščiųjų rankų būrelis - vaikai ir jų mamos gamino žaisliukus Kalėdinei eglutei, kuriais jau gruodžio 18 d. vaikai ir puoš žaliaskarią! 🙂

Nuoširdžiai dėkojame mūsų savanorei Eglė Ivanavičienė už puikios idėjos įgyvendinimą! Šiandien tikrai pajutome nuostabią Šv. Kalėdų dvasią! 🙂
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Lapkričio 24 d. Kauno Jėzuitų gimnazija surengė 3x3 krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo dešimtys aktyvių jaunuolių!

Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie gražios iniciatyvos ir kartu su legendiniu krepšininku ir treneriu Algirdu Braziu nugalėtojus apdovanoti RK paramos grupės marškinėliais 🙂

Renginio metu dalyviai ne tik varžėsi po krepšiu, bet ir aukojo mūsų globojamiems sunkiai sergantiems vaikams! Nuoširdžiai tikime, kad ši jaunimo karta yra ne tik labai perspektyvi, bet ir labai kilni! Esate tikri šaunuoliai!

Sveikiname turnyro nugalėtojus! 🙂
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

RK paramos grupė nori pasidalinti Emilijaus istorija prie kurios labai prisidėjote ir Jūs, mielieji!

Emilijus serga sparčiai progesuojančia liga (Infantile spinal amiotrophy type 1.), kuri anksčiau nulemdavo mirtį kūdikystėje ar ankstyvoje vaikystėje.

Tačiau, 2016 m. Europos sąjungoje buvo patvirtintas vaistas "Spinraza", kuriuo buvo gydomas Emilijus. Šių vaistų Lietuvoje įsigyti šiuo metu nėra galimybės, todėl, Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacija "Sraunija" pasirūpino, kad berniukas reikalingas dozes vaistų gautų Belgijoje.

Berniukas savarankiškai kvėpuoti gali tik kelias valandas per dieną, todėl pergabenimui buvo reikalingas specialusis transportas – reanimobilis, kurio dėka berniukas gavo svarbų gyvybei gydymą Belgijoje.

Šiandien berniukui jau geriau, jis šypsosi ir labai myli gyvenimą. Emilijus gavo jau 4-ias ,,Spinraza" injekcijas, pastiprejo jo rankyčiu suėmimas, šių vaistų dėka Emilijaus ligos progresavimas apstabdytas. Vaikučio laukia dar vienas injekcija, tad pagalba vėl pergabenant vaiką iš Lietuvos į Belgiją vis dar yra labai reikalinga.

Esame be galo dėkingi visiems, kurie aukojate ir taip prisidedate prie tokių skaudžių istorijų, Jūsų dėka Emilijus galėjo saugiai ir greitai nukeliauti į užsienio gydymo įstaigą. Kelionės kaina siekė 3000 eurų.

Norėdami padėti Emilijui, prašome aukoti žemiau pateiktais rekvizitais, mokėjimo paskirtyje nurodant "PARAMA EMILIJUI"

MŪSŲ REKVIZITAI:
Rimanto Kaukėno paramos grupė
Teisinė forma: Labdaros ir paramos fondas
Kodas: 302721009
Įregistravimo data: 2012-02-03
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

AČIŪ JUMS UŽ JŪSŲ DIDELES ŠIRDIS!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Puiki "Linksmojo Mandarino" pradžia! 🙂 Nuoširdus AČIŪ restoranų tinklui ilunch, UAB AUGMA ir visiems, kurie šiandieną prisidėjote prie mažųjų ligoniukų gerovės!

2017.12.01
Parduota mandarinų: 112 vnt.
Auka vaikams: 33,60 eur.

Akcija vyksta iki gruodžio 22 d.
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Šiandien Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su inovatyviu restoranų tinklu ilunch skelbė akcijos "Linksmasis mandarinas" pradžią!

Iki gruodžio 22 d. visuose "iLuch" restoranuose už simbolinę auką vaikams (0,30 eur) galite nusipirkti kvapnų ir labai skanų AUGMA mandariną! 🙂

Kviečiame visus prisijunti prie šios iniciatyvos ir taip prisidėti prie pagalbos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!

Mes jau papietavome, o Jūs? 🙂
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Džiaugiamės galėdami būti puikios restoranų tinklo ilunch akcijos "Linksmasis mandarinas" dalimi! 🙂

Tikimės, kad kvapnieji mandarinai taps ne tik artėjančių Šv. Kalėdų, bet ir gerumo bei pagalbos sunkiai sergantiems vaikams simboliu! Kviečiame visus prisijungti prie šios akcijos ir iki gruodžio 22 d. visuose "iLunch" restoranuose už 0,30 eur įsigyti "Linksmąjį mandariną" bei taip prisidėti prie ligoniukų gerovės!

Ačiū "iLuch" ir AUGMA už kvapnią, skanią ir labai gražią idėją! 🙂
Akcijos pradžia jau gruodžio 1 d.!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, kiekvienas iš mūsų įvertintiname praėjusius metus, darbus, kuriuos pavyko nuveikti ir stengiamės sutikti naujuosius dalindamiesi gerumu ir šiluma su esančiais šalia.

Rimanto Kaukėno paramos grupės komanda kviečia visus prisidėti prie mūsų fondo globojamų sunkiai sergančių vaikų gerovės ir kitus metus deleguoti jiems.

Tai padaryti visai nesunku - skirkite 2% arba 1% GPM, kurie atiteks mažiesiems ligoniukams reikalingos med. įrangos, medikamentų aprūpinimui, svarbių operacijų ir gydymų įgyvendinimui bei jų slaptų svajonių pildymui!

Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Miko svajonė matyti žvaigždes iš arčiau tapo tikrove! Nuoširdžiausias AČIŪ Simas Skuzinskas ir Lina Skuzinskiene už dovaną, kuri privertė Miko akis žybėti!

Dalinamės dar keliomis akimirkomis iš Miko svajonės išpildymo.

Video medžiaga: Linas Šilkaitis
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke