Naujienos

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su olimpiete Eglė Balčiūnaitė ir bėgimo treneriu Daliumi Pavliukovičiumi kvieičia visus dalyvauti labdaringoje bėgimo treniruotėje, kuri vyks š.m. lapkričio 11 dieną Vilniaus lengvosios atletikos manieže!

Treniruotės metu mūsų draugai, profesionalaus bėgimo atstovai supažindins jus su bėgimo subtilybėmis ir technika bei pasidalins teorinėmis ir praktinėmis žiniomis!

Treniruotės kaina - 7 eurai. Visi už registraciją surinkti pinigėliai atiteks R. Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams, jų svajonių išpildymui!

Norintys užsiregistruoti į treniruote, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Bėkime už sveikesnę ateitį!
... DaugiauMažiau

Bėk už sveikesnę ateitį!

lapkričio 11, 2017, 2:00pm - lapkričio 11, 2017, 9:00am

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“, olimpietė Eglė Balčiūnaitė ir bėgimo treneris Dalius Pavliukovičius vienija jėgas ir kviečia visus į treniruotę, kurios metu profesionalūs treneriai supažindins jus su svarbiausiomis bėgimo taisyklėmis ir technika, dalinsis sukauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis. Drauge treniruosimės ir bėgsime už sveikesnę, geresnę ir šviesesnę vaikų ateitį, už gražius darbus ir kilnius tikslus! Treniruotės kaina - 7 eurai. Visos surinktos lėšos bus skirtos „Rimanto Kaukėno paramos grupės“ globojamiems sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams, jų slaptų svajonių išpildymui. Kviečiame prisijungti ir kartu sukurti stebuklą vaikams, kuriems gyvenimas pagailėjo gražios vaikystės! Eglė Balčiūnaitė – profesionali vidutinių nuotolių bėgikė, Lietuvos 400m ir 800m rekordininkė, dviejų Olimpinių žaidynių dalyvė bei šių metų Pasaulio čempionato pusfinalininkė. Dalius Pavliukovičius – bėgimo klubo „NEKO Runners“ įkūrėjas ir triatlono klubo „3 Club“ treneris, tinklaraštininkas. Dalius dešimtmetį profesionaliai užsiiminėjo lengvąja atletika. Treniruotė vyks lapkričio 11 d., Vilniaus lengvosios atletikos manieže, Žemaitės g. 6, Vilnius Treniruotės pradžia: 14:00 Treniruotės trukmė: 3 val. Registracija į treniruotę: info@kaukenoparama.lt

Pamatyti Facebooke

Norime nuoširdžiai padėkoti SPA namai "Be yourself" kolektyvui už norą būti R. Kaukėno paramos grupės bendruomenės dalimi, padėti sunkiai sergantiems vaikams ir jų šeimoms bei įprasminti savo veiklą darant gerus darbus kartu!

Nuo šiol mūsų fondo aukų dėžutę galite rasti apsilankę Spa namuose "Be yourself", Kęstučio g. 81, Kaune!

Ačiū jums už nuoširdumą ir paramą vaikams! Tikime, kad kartu suteiksime šviesių akimirkų ligoniukams ir jų artimiesiems.
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Šiandien R. Kaukėno paramos grupė susitiko su Gera dovana - www.geradovana.lt kolektyvu ir dalinosi mintimis, kaip kartu galėtų sukurti magiškų akimirkų sunkiai sergantiems vaikams! Generuoti idėjas nėra sunku, kai aplink vien šiuolaikiškai ir kūrybingai mąstantis jaunimas! 🙂

Norime nuoširdžiai padėkoti Jums už iniciatyvą ir norą padėti vaikams! Tikime, kad kartu nuveiksime daug kilnių darbų artimoje ateityje!

AČIŪ JUMS!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

1482 - tai dar vienas būdas padaryti gerą darbą paaukojant 3 eurus vaikams, kuriems R. Kaukėno paramos grupės komanda padeda išgyventi sunkų laikotarpį. Mažieji, kuriems gyvenimas pagailėjo sveikatos, kas kart laukia gerų naujienų, laukia dienų, kuomet jie galės šypsotis.

Kartu mes galime daug daugiau, tad kviečiame prisidėti skambinant arba rašant SMS su tekstu "PARAMA VAIKAMS" trumpuoju numeriu 1482.

Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Vandos Padimanskaitės kurtos pasakos vaikams "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" tai šilta ir jauki dovana Jūsų mažiesiems bei puikus būdas padėti vaikams, kuriems gyvenimas pagailėjo gražios vaikystės!

Visos už knygeles surinktos lėšos atiteks ligoniukų svajonių pildymui, reikalingos med. įrangos ar medikamentų aprūpinimui, operacijų ir gydymų įgyvendinimui.

Auka už pasakas - 5 eurai.

Užsakymai priimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

Ačiū Jums už Jūsų gerumą!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Vakar Rimantas Kaukėnas kartu su visa paramos grupe dalyvavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose Lietuvos rytas-Žalgiris.

Sekmadienį fondo steigėjas ir savanoriai pasitiko renginio dalyvius skatindami aukoti sunkiai sergantiems vaikams!

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę pabendrauti su asmenybėmis, kurios nelieka abejingos mūsų veiklai ir mažiesiems!

Norime padėkoti visiems, kurie vakar buvote kartu ir aukojote! Vakar R. Kaukėno paramos grupės globojamiems mažiesiems ligoniukams paaukojote net 255 eurus!

Taip pat dar kartelį norime padėkti Siemens Arena kolektyvui už galimybę būti dalimi šaunių renginių, kurie džiugina Vilniečius ir miesto svečius!

AČIŪ Jums visiems!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

R. Kaukėno paramos grupė laukia Jūsų Siemens arenoje! ... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Džiaugiamės, kad R. Kaukėno paramos grupės ir Mindaugo Kuzminsko iniciatyva, kurios metu buvo pristatyti gražieji fondo marškinėliai sulaukia vis daugiau dėmesio ir suburia kilnius žmones į vieną šaunią komandą! 🙂

Norime priminti, kad įsigiję šiuos marškinėlius, Jūs tiesiogiai prisidedate prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams!

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų partneriams Omniva Lietuva, kurie kas kart pasirūpina, kad šios dovanos Jus pasiektų greitai ir saugiai!

Marškinėlių užsakymai priimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

Ačiū visiems, kurie palaiko mūsų fondo veiklą!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Prisiminkime Povilas Lengvinas iniciatyvą, kurios metu 2016 m. bėgdamas tarptautiniuose maratonuose, Povilas išpildė berniuko vardu Dima svajonę!

Esame laimingi, kad Povilas mūsų globojamų vaikų nepamiršta ir toliau tęsia kilnią misiją. Šį kartą jaunasis maratonininkas ruošiasi bėgimui, kuris vyks lapkričio 5 d. Niujorke!

Kviečiame visus prisijungti prie šio tikslo - palaikykime Povilą bei mūsų mažuosius kovotojus!

Tai padaryti galite paspaudę nuorodą: www.ammado.com/community/povilaslengvinasrunningforchildren

Sukurkime stebuklą sunkiai sergantiems vaikams!

#MakeChildrenSmile #FightCancer
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Jau šį sekmadienį Siemens Arena vyks Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės Lietuvos rytas - Žalgiris. Šio renginio metu Jūsų lauks ir Rimanto Kaukėno paramos grupė! Kviečiame visus apsilankyti mūsų stende prie 1-ojo įėimo į Siemens areną 🙂

Galėsite pabedrauti su pačiu fondo steigėju Rimantu Kaukėnu, susipažindinti su fondo veikla, o už auką vaikams galėsite įsigyti mūsų fondo marškinėlius su M. Kuzminsko ir R. Kaukėno atvaizdu, pasakas vaikams bei Elvyra Design - rankų darbo papuošalai ir aksesuarai Gėrio musiukus.

Labai lauksime Jūsų!
... DaugiauMažiau

Betsafe-LKL: Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Kauno „Žalgiris“

spalio 8, 2017, 5:00pm - spalio 8, 2017, 11:00am

Spalio pradžioje į Vilnių atvyksta „Betsafe-LKL“ čempionai – Kauno „Žalgiris“. Tai bus pirmoji Lietuvos krepšinio grandų akistata šiais krepšinio metais. 😎👌 Svarbu žinoti: • Reguliaraus „Betsafe-LKL“ sezono dvikovos prieš „Žalgirį“, „Lietkabelį“ ir „Neptūną“ bei visi Europos taurės turnyro susitikimai vyks „Siemens“ arenoje. • „Siemens“ arenoje 115 ir 108 sektorius – aktyvių sirgalių zona. Tuo tarpu 411 sektorius yra skirtas varžovų komandos sirgaliams. • Yra tikimybė, jog Europos taurės rungtynių laikas dar gali keistis, todėl sekite su klubu susijusią informaciją. • Kviečiame į rungtynes atvykti anksčiau, kad prie įėjimo nesusidarytų eilė ir galėtumėte pasimėgauti krepšinio švente. • Bilietai brangs. • Į šias rungtynes pateksite tik su 2017-2018 m. sezono abonementais galiojančiais „Siemens“ arenoje. Ačiū už Jūsų palaikymą! ❤ #kartumeskomanda 👊

Pamatyti Facebooke

Rimanto Kaukėno paramos grupės vienas iš pagrindinių tikslų yra suteikti kuo daugiau gražių akimirkų vaikams, kuriems gyvenimas pagailėjo sveikatos ir pilnaverčių vaikystės dienų.

Todėl, kiekvienos šeimos istorija mums yra ypač svarbi - mes stengiamės užmegzti stiprų ryšį su vaikais ir jų tėveliais bei suteikti reikalingą pagalbą reikiamu metu. Ypatingą ryšį jau daug mėnesių paramos grupė palaiko ir su Elija ir jos mama Birute. 🙂 Vakar aplankėme šią šeimą jų namuose Panevežyje. Buvome labai šiltai pasitikti ir džiaugėmės matydami, rodos, vis labiau švytintį Elijos veiduką 🙂

Vizito metu mūsų komanda įteikė šiai šeimai nors ir paprastą, bet joms labai svarbią dovaną - lagaminą. Kiekvieną kartą keliaujant į ligoninę, Elijytei ir jos mamai kelionė apkarsta dėl sunkių nešulių, kurių būna gausa. Tikimės, kad didelis lagaminas taps patogi priemonė greitai keliauti į ligoninę. Tačiau, linkime ir tikime, kad kelionių šia kryptimi bus vis mažiau!

Esame labai dėkingi vaikų mokyklai Herojus ir Southwestern Advantage Lietuva studentams, kurie rinko lėšas skirtas Elijos gydymui, reikalingai med. įrangai, medikamentams ir kitoms būtinoms prekėms, kurios galėtų palengvinti šios šeimos kasdienybę. Tą kartą žmonės atvėrė ne tik savo namų duris, bet ir dideles širdis. Ačiū Jums visiems!🙏
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Nuoširdžiai dėkojame Neringai už pranešimą, kuris tikime, pasieks daugelio žmonių širdis!

Marškinėlių užsakymai priimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

Visos už marškinėlius surinktos lėšos atiteks mūsų paramos grupės globojamiems vaikams, kuriems padedame kovoti su sunkiomis ir retomis ligomis.

Ačiū Jums visiems už paramą, kuri yra labai svarbi Lietuvos mažiesiems ligoniukams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Šiuo metu mūsų pagalbos labai reikia Urtei ir jos šeimai!

11 metų Urtė turi sunkią negalią, jai diagnozuota cerebrinio paralyžiaus ataksinė forma, mikrocefalija, židininė epilepsija ir regos nervo atrofija. Dėl Urtei reikalingų gydymų, šeima visą turėtą turtą pardavė, o gydymo kelias šeimai buvo ilgas - pekami visi galintys padėti medikamentai, kamieninės ląstelės Maskvoje.

10 metų laukę eilėje, Urtės šeima gavo socialinį būstą Kaune. Tačiau, jis yra visiškai tuščias, savo lėšomis jo įsirengti šeima neišgali - 4 asmenų šeimos mėnesines pajamas sudaro tik 410 eurų. Todėl, šeimai šiai dienai reikalinga bet kokia pagalba - reiktų istiklinti balkoną, kuris šiai dienai yra labai nesaugus, vonioje esantis gyvatukas neveikia, todėl, labai sunku išdžiovinti mergaičių drabužėlius, didžiausias rūpestis yra dvi lovos mergaitėms.

Kviečiame visus prisidėti aprūpinant Urtę ir jos šeimą naujais ar naudotais baldais ar kitais buičiai reikalingais prietaisais.

Dėl galimybės paremti, prašome kreiptis el. paštu: info@kaukenoparama.ll

Ačiū Jums!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Praėjusį penktadienį R. Kaukėno paramos grupė dalyvavo Siemens arenoje vykusiame atlikėjo G. Paškevičiaus koncerte 🙂

Mūsų šaunieji savanoriai renginio svečiams pasakojo apie fondo veiklą bei skatino aukoti mažiesiems ligoniukams. Džiaugiamės, kad tą gražų vakarą žmonės išgirdo mus ir prisidėjo prie sergančių vaikų gerovės!

Už pagalbą renginio metu dėjokame mūsų šauniesiems savanoriams Rima Žvinytė, Daiva Kanopkienė, Evelina Šiaulienė ir Dovilei.

Už nuostabią draugystę, didelį AČIŪ tariame Siemens Arena kolektyvui - ten esantys žmonės spindi nuoširdumu ir noru padėti! Labai vertiname Jūsų begalinį palaikymą!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjote -
kiekviena auka yra ypač svarbi norint padėti vaikams, kurie kiekvieną dieną kovoja su sunkiomis ir retomis ligomis!

AČIŪ Jums visiems!!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Mielieji, primename, kad Jokūbui vis dar reikalinga Jūsų parama!

R. Kaukėno paramos grupė sulaukė berniuko vardu Jokūbas mamos laiško su pagalbos prašymu!

Jokūbui yra devyni metai. Berniukas labai protingas, linksmas, domisi sportu ir turi daug svajonių - svajoja žaisti futbolą, o dabar jau ir krepšinį. Šiuo metu svajoja ir apie delfinų trenerio karjerą 🙂
Jokūbui nuo mažens diagnozuotas VCP (vaikų cerebrinis paralyžius). Šeima nuolatos dirba su specialistais, lankosi sanatorijose ir delfinariume.

Prieš du metus Jokūbas pradėjo lankyti Filaretų pradinę mokyklą. Kadangi Jokūbas kalba neaiškiai ir tyliai - jam labai svarbu išmokti naudotis kompiuteriu. Dėl berniuko sunkios fizinės negalios, paprastos kompiuterio klaviatūros Jokūbėliui netinka. Šeima daug domėjosi, kokia priemonė labiausiai atitiktų Jokūbo poreikius ir jiems pavyko surasti ypatingą klaviatūrą - "Maximanus 105". Deja, ši priemonė šeimai yra neįperkama, jos kaina siekia net 2500 Eurų.

Todėl, labai prašome padėti Jokūbui įsigyti šią begalo jam svarbią priemonę! Tik su jos pagalba berniukas galės mokytis, bendrauti ir tobulėti!

Norėdami paaukoti Jokūbui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA JOKŪBUI.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas
AČIŪ Jums už Jūsų gerumą! 🙏
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke