Naujienos

Susipažinkite su nuostabiąja Amelija 🙂 Amelija yra gavi, draugiška ir labai miela mergaitė. Ji be galo myli jūrą, domisi gyvūnais, dinozaurais, planetomis, mėgsta žaisti su draugais. Ji tiesiog dievina apsilankymus Dinozaurų parke 🙂

R. Kaukėno paramos grupė gavusi laišką apie mergaitės norą vėl ir vėl apsilankyti pramogų pasaulyje, išpildė šią rodos paprastą, bet mergaitei labai svarbią svajonę.

Mergaitei buvo diagnozuota aukšto piktybiškumo laipsnio embrioninė rabdomiosarkoma nosiaryklės srityje. Amelija yra iškentusi ne vieną operaciją, buvo leista beveik penkios dešimtys dozių vaistų.

Išvydusi jaunojo mokslininko žaidimą ir kvietimą nuvykti į Dinozaurų parką, mergaitė neslėpė džiaugsmo 🙂

Labai tikimės, kad Amelija su visa šeima kuo greičiau galės nuvykti į parką ir ten gerai praleisti laiką. Linkime šiai mergaitei kuo didžiausios sveikatos, nepasiduoti ir kovoti!

Norime padėkoti visiems geros valios žmonėms, kurie aukojate ir padedate pildyti vaikų svajones! AČIŪ Jums!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Dalinamės akimirkomis iš vakar Kauno klinikose vykusio renginio vaikams! 🙂 R. Kaukėno paramos grupės iniciatyva, kuri tampa gražia tradicija šį kartą subūrė vaikus, jų tėvelius, ligoninės šauniąsias seseles ir aukles!

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie sutiko aplankyti vaikus ir praskaidrinti jų ilgas dienas ligoninėje. Renginio metu vaikus aplankė ir dovanas vaikams įteikė Lietuvos krepšinio rinktinės atstovai Donatas Motiejunas, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas ir Adas Juškevičius. Paslaptingus pasirodymus mažiesiems surengė talentingasis Iliuzionistas Modestas Petrikas www.magicmode.lt. Už juoko bangą dėkojame Kauno valstybinio lėlių teatro meno tarybos pirmininkui Andrius Žiurauskas! 🙂 Ačiū Jums visiems už vaikų spindinčias akis!

Didelį AČIŪ tariame Balionų Karaliai už spalvinguosius balionus, kurie buvo tikros šventės simbolis bei charizmatiškajam vedėjui Karolis Tiškevičius! Jūs visi esate nuostabūs! Net neabejojame, kad ši diena sunkiai sergantiems vaikams išliks jų prisiminimuose labai ilgai!

Dėkojame visiems, kurie aukojate - surinktų pinigėlių dėka, vaikai iš renginio išėjo pilnais glėbiais dovanų!

Akimirkas įamžino Vytautas Mikaitis
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Nuoširdžiai dėkojame Mindaugas Lukauskis ir visai jo šeimai už visokeriopą pagalbą vaikams! Džiaugiamės, kad Mindaugas su šeima esant progai visada bėga Vilniaus maratone kartu su mūsų "Aplenkime vėžį" komanda. Tikimės šiais metais jus vėl matyti mūsų šauniame bėgikų būryje! 🙂

Dėl galimybės bėgti kartu su R. Kaukėno paramos grupe, prašome rašyti mums el. paštu info@kaukenoparama.lt
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Dar vienas žavus vyrukas vardu Domas palaiko Lietuvos krepšinio rinktinę apsivilkęs R. Kaukėno paramos grupės marškinėlius su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu! 🙂

Dėkojame Domui ir jo tėveliams už pagalbą vaikams!

Marškinėlių užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Primename, kad visos už marškinėlius surinktos lėšos atiteks sunkiomis ligomis sergantiems vaikams - med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, skubių ir svarbių operacijų ir gydymų įgyvendinimui bei vaikų slaptų svajonių išpildymui!

Ačiū Jums visiems už paramą mažiesiems!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Dalinamės nuotrauka, kurioje mūsų draugai Kęstutis Rudžionis ir Augustina Rudzioniene pasipuošę stilingais ir labai gražiais R. Kaukėno paramos grupės marškinėliais su R. Kaukėno atvaizdu 🙂 Dėkojame šiai šeimai už nuoširdumą ir norą padėti vaikams!

Visi norintys įsigyti šiuos marškinėlius, prašome rašyti mums el. paštu info@kaukenoparama.lt

Primename, kad visos už marškinėlius surinktos lėšos atiteks vaikams, kurie kiekvieną dieną kovoja su sunkiomis sveikatos problemomis.

Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Dėkojame krepšininkams Jonas Valančiūnas ir Mantas Kalnietis, kad nusprendėte prisidėti prie šios gražios akcijos! LT rinktinės komanda kviečia Jus dalyvauti Danske Bank Vilniaus maratone ir bėgti kartu su R. Kaukėno paramos grupės "Aplenkime vėžį" komanda!

Visi norintieji bėgti kartu ir taip padėti sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt iki rugpjūčio 27 d.

Visi bėgantys su mūsų komanda gauna nuolaidas startiniam mokesčiui! Vietų skaičius ribotas.
42 km distancija – 40 eurų
21 km distancija – 25 eurai
10 km distancija – 16 eurų
4,2 km distancija– 8 eurai
Vaikai – 5 eurai

Sukurkime stebuklą sunkiai sergantiems vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Rimanto Kaukėno paramos grupė džiaugiasi būdami „Danske Bank Vilniaus maratono“ socialiniais partneriais ir kviečia Jus prisidėti prie gražios iniciatyvos, kuria siekiama padėti sunkiai sergantiems vaikams!

Būdai, kuriais galite prisidėti prie mūsų fondo:

- Kviečiame maratono dieną bėgti kartu su mūsų "Aplenkime vėžį" komanda. Dėl galimybės bėgti kartu, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt;

- Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamus vaikus galite paremti ir internetinės registracijos metu, prie mūsų fondo laukelio įrašę norimą aukos sumą. Registraciją internetu rasite: www.vilniausmaratonas.lt/registracija/

- Renginio metu apsilankę Rimanto Kaukėno paramos grupės stende galėsite įsigyti fondo atributikos. Taip pat, Jūsų lauks ir Megami Beauty Center kineziterapeutai, kurie padės pasiruošti maratonui.

Kiekvieno iš Jūsų parama yra labai svarbi mūsų mažiesiems, kurie kiekvieną dieną kovoja dėl savo gyvybės! Ačiū Jums už dideles širdis ir nuoširdžią paramą!

Sukurkime stebuklą sunkiai sergantiems vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Rimanto Kaukėno paramos grupė toliau plečia savo gražią bendruomenę. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad prie fondo veiklos prisijungė ir Omniva Lietuva kolektyvas!

Nuo šiol OMNIVA LT pasirūpins, kad fondo atributika, kurią Jūs įsigysite paremdami mažuosius ligoniukus pasiektų Jūs greitai, saugiai ir patogiai!

Norime nuoširdžiai padėkoti OMNIVA LT už paramą ir didelę pagalbą užtikrinant operatyvią fondo veiklą, už norą padėti vaikams ir idėjas, kurias kartu stengsimės įgyvendinti vardan vaikų! AČIŪ Jums!!!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Kviečiame visus rugsėjo 10 d. kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe dalyvauti Danske Bank Vilniaus maratone!

Maratono dieną mūsų komanda rinks lėšas sunkiai sergantiems vaikams, todėl, Jūsų pagalba renginio metu mums yra labai svarbi!

Tikime, kad renginio dieną visi puikiai ir prasmingai praleisime laiką - pasportuosime, pabendrausime, o svarbiausia, kad ji bus skirta vaikams!

Labai lauksime Jūsų!
... DaugiauMažiau

Kviečiami Masažuotojai į Vilnius Danske Bank bėgimo maratoną

rugsėjo 10, 2017, 9:00am - rugsėjo 10, 2017, 8:00am

Kviečiame MASAŽUOTOJUS, KINEZITERAPEUTUS, MANUALIJOS SPECIALISTUS šių metų Rugsėjo 10 d. prisijungti prie Rimanto Kaukėno ir grožio centro "Megami" komandos! Masažuosime Vilniaus bėgimo maratono dalyvius - bėgikus! Jau 3-eti metai iš eilės organizuojame ir vykdome gerumo akciją kartu su Rimanto Kaukėno fondu. Ko mes ieškome? Reikalingi masažuotojai, kineziterapeutai, manualijos specialistai, kurie masažuotojų renginio dalyvius, t.y. Vilnius Danske Bank bėgikus. Specialistas gali dirbti vienas su klientu, taip pat gali dirbti ir poroje, t.y. keturių rankų masažas. Visas kitas detales, Jums rūpimus klausimus aptarsime likus kelioms dienoms iki renginio. Padarysime masažuotojų susitikimą, susipažinimą - vakaronę! 🙂 KOKIĄ NAUDĄ GAUS SPECIALISTAI? 1. Jums tai puiki proga REKLAMUOTI SAVE kaip specialistą, susirinkti ar pasidalinti savo kontaktais. 2. Tai PUIKI PRAKTIKA bet kuriam specialistui! Per vieną dieną turėsite galimybę išmasažuoti daug bėgikų, rasti problemų sprendimus, padėti sportininkams atpalaiduoti raumenis ir pan. Tiesiog PATOBULINSITE savo praktines žinias. 3. Kiekvienas specialistas gaus DOVANŲ Rimanto Kaukėno maikutes! 4. Kiekvienam dalyviui bus suteikiamos PROFESIONALIOS FOTO jo darbo su bėgikais, kurias jis galės panaudoti savo tolimesniam darbui bei savęs kaip specialisto reklamavimui. 5. Puiki proga SUSIPAŽINTI su pačiu Rimantu Kaukėnu! 6. Mėgausitės skaniomis VAIŠĖMIS ir įmantriais šefo sukurtais gėrimais! 7. Grožio centras MEGAMI kiekvienam dalyviui, t.y. specialistui padovanos kūno ar veido priežiūros priemonę: kremą, aliejų, ir pan. 8. Ir svarbiausia! Savo darbu Jūs prisidėsite prie didelės GERUMO AKCIJOS - surinktos lėšos bus skiriamos paremti sunkiai sergančius vaikučius. Ką reikia turėti su savimi? 1. Gerą nuotaiką! 2. Norą tobulintis ir padirbėti. 3. Patogią aprangą ir avalynę (maikutes gausite dovanų, su kuriomis galėsite darbuotis). 4. Rūbus persirengti. Regitracija į renginį jau prasidėjo! Registruotis galite užpildydami registracijos formą ČIA: megami.lt/kvieciami-masazuotojai-i-vilnius-danske-bank-begimo-maratona/ arba el. paštu: diana@megami.lt nurodydami temą "Masažuotojo registracija į bėgimo maratoną". Daugiau informacijos galite teirautis telefonu: +37061824885. Taip pat dalyvius kviečiame bėgti kartu su Rimanto Kaukėno fondu! Tad kviečiame prisijungti prie savanoriškos gerumo akcijos Vilnius Danske Bank bėgimo maratone! ATEIK IR BŪK VISIEMS MATOMU MASAŽUOTOJU!

Pamatyti Facebooke

Šiandieną Rimanto Kaukėno paramos grupė aplankė BIODERMA Lietuvos kolektyvą! Dėkojame Jums už draugystę, už daug gražių iniciatyvų, kurias darote mažųjų ligoniukų gerovei! Jūsų supratingumas ir noras padėti vaikams yra neišmatuojamas - Ačiū Jums už tai!!!

Labai džiaugiamės, kad turime tokius puikius žmones savo bendruomenėje!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Dalinamės Benediktas Vanagas kvietimu prisijungti prie Rimanto Kaukėno paramos grupės ir paremti mūsų globojamus sunkiai sergančius vaikus!

Tai galite padaryti skambindami arba rašydami SMS su tekstu "PARAMA VAIKAMS" trumpuoju numeriu 1482. Auka - 3 eurai.

Nuoširdžiai dėkojame Benediktui už draugystę, už rūpestį, už dėmesį ir pagalbą mažiesiems! Iniciatyvos, kurioms B. Vanagas visada ištaria tvirtą "TAIP" tampa nuostabia patirtimi ligoniukams! AČIŪ!

Kviečiame visus prisijungti prie mūsų, tai yra labai nesunku!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko ir Rimanto Kaukėno atvaizdais buria vis daugiau žmonių kilniam tikslui!

Esame labai laimingi, kad išgirstate mus, o svarbiausia, kad išgirstate vaikus!

Ačiū už pagalbą mažiesiems!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Susipažinkite su nuostabiuoju berniuku Gustu 🙂 Šis vaikinas yra be galo veiklus, labai mielas ir komunikabilus!

Gustui dar būnant 8 mėnesių buvo dianozuota optinio nervo pilocitinė astrocitoma. Dėja, šios ligos pasėkmės buvo skaudžios - po operacijos berniukas visiškai apako. Todėl, klausos dovaną Gustas labai vertina ir mėgaujasi ja! Jo svajonė turėti prietaisą, kuriuo galėtų įrašinėti įvairius garsus, mokykloje svarbias užduotis ir klausytis muzikos, pagaliau išsipildė!

Berniukas yra dalyvavęs televizijos projekte, kuriame dainavo kartu su choru, jis taip pat įrašų studijoje yra įrašęs dainą "Šlapia dainelė". Šaunuolis!

Vakar Rimanto Kaukėno paramos grupė aplankė berniuką ir perdavė jam dovaną (diktofoną-muzikos grotuvą), kuria pasirūpino fondo savanorės Daiva Kanopkienė ir Lina Ramanauskaite! Tiek Gustas, tiek jo mama Ramunė ir mes esame labai dėkingi, kad berniuką nuo šiol visada lydės muzika, kurią jis labai myli! Tariame Jums nuoširdų AČIŪ!

Savo svajonės Gustas nepaleido iš rankų, nepaleiskime savo svajonių ir mes 🙂

Linkime kuo didžiausios sėkmės šiai gražiai šeimai!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

🎗Nuoširdžiai dėkojame Erikui už pagalbą vaikams!

Norintys įsigyti Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėlius, prašome kreiptis el.paštu info@kaukenoparama.lt

Primename, kad visos už marškinėlius surinktos lėšos bus skiriamos vaikams, kuriems reikia gyvybiškai svarbios pagalbos!

Tariame AČIŪ visiems, kurie palaiko mūsų fondo iniciatyvas!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Prie mūsų prisijungė ir krepšininkas Jonas Mačiulis! 🙂 Nuoširdžiai dėkojame Jonui už pagalbą, kurios taip reikia R. Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams!

Kartu su J. Mačiuliu kviečiame Jus bėgti Danske Bank Vilniaus maratone rugsėjo 10 d. ir taip prisidėti prie kilnaus tikslo - pripildyti vaikų gyvenimą šviesos, džiaugsmo ir vilties!

Visi norintys bėgti su mūsų fondo "Aplenkime vėžį" komanda, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Jeigu dalyvauti maratone neturite galimybių, labai kviečiame paaukoti 3 eurus trumpuoju numeriu 1482 ir taip prisidėti prie gražių iniciatyvų, kurias kiekvieną dieną fondas daro vardan vaikų.

Ačiū Jums už kilnumą, už dideles širdis ir nuoširdžią pagalbą vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Nuoširdžiai dėkojame Donatas Motiejūnas už pagalbą skleidžiant svarbią žinią!

Kviečiame visus prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos grupės komandos "Aplenkime vėžį" ir kartu bėgti Danske Bank Vilniaus maratone rugsėjo 10 d.

Visi norintieji dalyvauti kartu, prašome rašyti mums el. paštu info@kaukenoparama.lt

Sukurkime stebūklą sunkiai sergantiems vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Norime pasidžiaugti, kad Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliais jau džiaugiasi ir mūsų draugai užsienyje!

Pasipuošę šiais marškinėliais mes ne tik skleidžiame svarbią žinią kitiems, bet ir padedame sunkiai sergantiems vaikams.

Visos už marškinėlius surinktos lėšos bus skiriamos vaikams reikalingų medikamentų ir med. įrangos aprūpinimui, svarbių operacijų įgyvendinimui ir svajonių išpildymui!

Norintys įsigyti marškinėlius, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Dėkojame Jums visiems už paramą vaikams, kuriems ypač reikia mūsų pagalbos!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Džiaugiamės galėdami būti DANSKE BANK VILNIAUS MARATONO socialiniais partneriais bei pakviesti Jus bėgti kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupės "Aplenkime vėžį" komanda!

Visi norintieji bėgti kartu ir taip padėti sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt iki rugpjūčio 27 d.

Visi bėgantys su mūsų komanda gauna nuolaidas startiniam mokesčiui! Vietų skaičius ribotas.

42 km distancija – 40 eurų
21 km distancija – 25 eurai
10 km distancija – 16 eurų
4,2 km distancija– 8 eurai
Vaikai – 5 eurai

Sukurkime stebuklą sunkiai sergantiems vaikams!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke

Nauji marškinėliai jau pradeda keliauti pas Jus, mielieji!
Dėkojame Tomui už nuotrauką ir paramą!

Primename, kad visi įsigyję naujus R. Kaukėno paramos grupės marškinėlius su Mindaugo Kuzminsko arba Rimanto Kaukėno atvaizdu, tiesiogiai prisidės prie mūsų veiklos globojant sunkiai sergančius vaikus!

Marškinėlių kaina 20 eurai. Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

Ačiū Jums už Jūsų gerumą!
... DaugiauMažiau

Pamatyti Facebooke